Město=Galerie 2020 Kutná Hora – pozvánka 3

Další pozvánka z plošiny od Lukáše Kladívka a Jakuba Jandory: https://fb.watch/rzRBQqWkjF

Zítra, to je v sobotu 15.8.2020 bude poslední den čtvrtého ročníku streetart festivalu MĚSTO=GALERIE!!!

Začínáme v poledne a program bude rozhodně stát za pozornost.
Díky Měšťanský pivovar v Kutné Hoře budeme mít výborné pivo a nealko taky👌.

Ve spolupráci s GRAFF ICON & Loopcolors bude graffiti jam a workshop.
Na graffiti jam jsme pozvali zkušené umělce, kteří pomalují graffiti dlouho nedotčenou stěnu bývalé fabriky v Zelenkově ulici😎.

Pokud si budete chtít vyzkoušet práci se sprejem a fixami, tak pro vás budou k dispozici mistři workshopu: Crazy Chak, Zeno a Seok🤘.

Budete si moci vyzkoušet i vyřezat objekt z polystyrénu, a odnést si to na památku😼.

Jako zpestření dorazí Mirek Frey aka Wheelie.cz , který po čtvrté hodině odpolední ukáže co umí na motorce.

Na místě bude možnost dokoupit spreje, a máme i limitovaný počet triček Město=Galerie🤏.

K jídlu dorazí z Poděbrad unikátní Fire Food truck, který vás nenechá hlady🩸.

K malování je místa dost – určitě doražte🙌.