Město=Galerie 2020 Kutná Hora – pozvánka 1

Dobrý den, nechte se pozvat od mistra Jana Holuba na 4. ročník festivalu Město=Galerie✌️

Video zde: https://fb.watch/rzLh_HaOKf/

Ing. Jan Holub postaví speciální prostorovou instalaci, což bude 3D socha se železného šrotu, za využití vlastních technologií a také s využitím zázemí a technologií VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora, kdy tato socha bude umístěna právě před touto školou☑️

A kdo je Jan Holub?

Jeho vlastní tvorba se opírá především o kopírování výtvorů přírody, rostlin, živočichů a částí lidského těla.

Jak sám říká: „Kutná Hora pro mne představuje srdeční záležitost. Její okolí bylo pro mne v mládí místem mnoha výletů, pobytů a vandráckých výprav a v posledních dvaceti letech i místem pracovní činnosti, neboť pro filmaře je Kutná Hora rájem na zemi. V jejích ulicích a objektech, kde na člověka doslova dýchne historie, jsem měl možnost se podílet na mnoha filmových projektech např. D’Artagnan et les trois mousquetaires, Borgia, Edit Piaf a další.“